Vet
Aktualnie znajdujesz się na: Strona główna

Strona główna

Akcja Sterylizacji - Marzec 2020

     Ogólnie o Akcji W najbliższym roku po raz kolejny ruszamy z Ogólnopolską Akcją Sterylizacji. Naszym celem jest popularyzacja tej humanitarnej metody ograniczenia nadpopulacji zwierząt domowych - w szczególności psów i kotów. W szczególności Akcja ma za zadanie: Umożliwić Właścicielom psów i kotów zapisanie swojego pupila na zabieg. Zwiększyć świadomość właścicieli zwierząt domowych (kotów i psów) na temat ich odpowiedzialności za swoje zwierzęta i ich potomstwo. Pokazać globalne spojrzenie na nadmierne rozmnażanie się zwierząt domowych w świetle ich istniejącej nadpopulacji, bezdomności, przepełnionych schronisk, masowej i często tragicznej śmierci lub przypadków bestialskiego uśmiercania. Zwiększyć liczbę wysterylizowanych zwierząt. Zasady Akcji Sterylizacji Jako termin akcji proponujemy cały miesiąc marzec.

organizator: www.akcjasterylizacja.pl

Dla pacjentów

Do kogo kierowana jest Akcja?

Akcja jest kierowana do właścicieli zwierząt domowych, w szczególności psów i kotów którzy w ramach akcji mogą poddać swojego pupila zabiegowi sterylizacji.

Jak zapisać się na zabieg?

Zapisy na zabiegi są realizowane indywidualnie w każdej placówce. Dane kontaktowe można znaleźć na liście placówek lub wyszukać okoliczne na mapie lecznic.

Jakie są koszty zabiegu?

Zabieg sterylizacji w ramach Akcji Sterylizacji nie jest bezpłatny. W sprawie kosztów zabiegu i terminów prosimy kontaktować się bezpośrednio z gabinetami weterynaryjnymi.

powrót